Brigádnik/čka v RESERVED TN

Kontakt
Kontakt: Michaela Dohnanová, 0908 757 530 sk_re_1217@shops.lppsa.com
Pridané 1 rok a 1 mesiac

Popis

Máte radi módu a chcete pracovať v tejto oblasti? Pridajte sa do nášho tímu! Do našej predajne RESERVED hľadáme šikovných brigádnikov.
PRACOVNÁ NÁPLŇ:
■ Práca s tovarom (vybaľovanie, štítkovanie, alarmovanie)
■ Zodpovednosť za čistotu prevádzky
PRACOVNÝ ČAS:
■ Ranné a doobedňajšie hodiny a víkendy
■ Možnosť dohody POŽIADAVKY:
■ Zodpovednosť
■ Flexibilita
■ Skúsenosť s prácou v obchode výhodou PONÚKAME:
■ 3,20 € / hodina
■ Stabilnú brigádu v medzinárodnej spoločnosti
■Zamestnanecké zľavy na nákup v našich predajniach a benefity

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email: sk_re_1217@shops.lppsa.com alebo sa informujte
priamo na predajni (kontaktná osoba Michaela Dohnanová, 0908 757 530).

Špecifické detaily inzerátu

Obchod Predavač
Druh pracovného pomeru na dohodu (brigády)
Miesto práce Trenčín

Lokalita

Trenčín, Trenčiansky kraj, Slovensko