Web dizajnér a grafik správca webstránok TRENČIN

Ponúkaný plat: od 700 Plat dohodou
Telefón:: 09..........zobraziť
Pridané 1 mesiac a 1 týždeň

Podobné ponuky

Popis

Práca na živnosť, dohoda. Prácu je možné vykonávať z domu.

Finálnu výšku základnej mzdy a možnosti ďalšieho odmeňovania upresníme na osobnom pohovore. Záleží na vašich pracovných skúsenostiach a odborných schopnostiach.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- návrh, tvorba, správa a optimalizácia web stránok na redakčnóm systéme Joomla, Wordpress
- návrh grafiky webdizajn, tvorba bannerov JPG, PNG, HTML5

Požiadavky:
- ovládanie programov na tvorbu vektorovej a bitmapovej grafiky pre web
- ovládanie CSS
- ovládanie PHP (výhoda nie je podmienkou)
- ovládanie redakčného systému Joomla, Wordpress - poprípade zaučím
- pracovitosť, spoľahlivosť
- ochota sa učiť nové veci

Iné výhody:

- práca na zaujímavých projektoch so špičkovými technológiami
- motivujúce ohodnotenie za dobre vykonanú prácu

Špecifické detaily inzerátu

Informačné technológie Web dizajnér
Druh pracovného pomeru na dohodu (brigády), živnosť
Požadované vzdelanie študent strednej školy, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventa Vhodné pre absolventa
Miesto práce Trenčín

Lokalita

Trenčín, Trenčiansky kraj, Slovensko